Vas Vicke Lindstrand
2013-05-30
188458
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, Vicke Lindstrand, Kosta, signerad och numrerad, höjd 16,5 cm
Smärre ytskador