Erland Cullberg oljemålning
2013-05-30
188451
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CULLBERG, Erland (född 1931-2011): Komposition, monogramsignerad E.C, olja på duk, 46x38 cm