Lennart Rodhe färglitografi
2013-05-30
188445
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (född 1916): "Spegling i guld", signerad och daterad Lennart Rodhe 1970, 48/360, färglitografi, 22,5x18 cm