Coignard carborundum
2013-05-31
188433
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
COIGNARD, James (1925-2008): Komposition, signerad J. Coignard, numrerad 2/75, färgcarborundum, 56x44 cm