Baj etsning
2013-05-31
188432
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BAJ, Enrico (1924-2003): Figurscen, signerad Baj, 52/60, färgetsning, 38x54 cm
Fläckar i marginalen