Collier med stenar
2013-05-31
188413
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
COLLIER, gulmetall, med stenar, spår av svart emalj, 1800-talets andra hälft, längd 50 cm
Skador, bristningar, tennlödningar, omarbetat