Pokaler silver
2013-06-12
188308
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
POKALER, 1 par, silver, GAB, Stockholm 1940-tal, höjd 10 cm, vikt ca 150 g
En fot med bucklor