Anders Palmér oljemålning
2013-05-30
188246
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Nybrokajen, Dramaten, signerad Palmér, olja på duk, 69x94 cm