PG Thelander litografi
2013-05-30
188244
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
THELANDER, P. G. (född 1936): Pingviner, signerad och numrerad P.G. Thelander 153/175, färglitografi, 43x63 cm