Lennart Jirlow färglitografi
2013-05-29
188241
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Cuisine Bourgeoise, signerad L Jirlow, 62/270, färglitografi, 63x50 cm