Anders Palmér oljemålning
2013-05-29
188236
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PALMÉR, Anders (född 1958): Motiv från Stockholm, signerad Palmér, olja på duk, 63,5x62 cm