Ampel i Karl Johan-stil
2013-05-29
188234
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AMPEL, 1800-tal, Karl Johan-stil, trearmad, diameter 28 cm
Senare elektrifierad, slitage