Marilyn Monroe fotografi
2013-05-29
188203
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DE DIENES, Andre (USA, 1913-1985): "Marilyn på stranden", 1949/2006, numrerad 185/200, pigmentfotografi, 48x38 cm
Skador