Märklin modelltåg blandade delar

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MODELLTÅG, Märklin, H0, bl.a. lok, vagnar, diverse räls och tillbehör

Funktion ej prövad, skador, slitage

188191

2013-06-01