Albert Engström blandteknik
2013-05-29
188188
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ENGSTRÖM, Albert (1869-1940): Systemkällaren, signerad och daterad Albert Engström 1937, blandteknik, 25x35 cm
LITTERATUR: STRIX
Påklistrad etikett, med dedikation, ej examinerad ur ram