Lennart Jirlow färglitografi
2013-05-29
188157
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Trädgård, signerad L. Jirlow, färglitografi, 29x39 cm