Bojaner 1800-tal
2013-05-30
188131
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJANER, 2 st, 1800-tal, porslin, Kina, höjd med lock 18 cm
1 lock med skador/lagningar, ej tillhörande lock