Ulf Rollof akvarell
2013-05-31
188101
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROLLOF, Ulf (född 1961): Figurkomposition, signerad och daterad 6/9 99, akvarell, 41x60 cm