Klubbat för:
1 400 SEK
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (2)"Unghästar", "Dressyr", signerad och daterad , Albert Swärdh 1984 resp. 1981, skuret trä, längd 46 resp. 40 cm
188091
2013-05-28