David Wallin oljemålning
2013-05-29
188062
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALLIN, David (1876-1975): Sonen Sigurd med släkting, signerad och daterad D Wallin 1919, olja på duk uppfodrad på pannå, 33x38 cm
PROVENIENS: Konstnären David Wallins familj