Skrivbord rokokostil
2013-05-29
188003
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKRIVBORD, rokokostil, 1900-tal, fanérat i flertalet träslag bl a valnötsrot, förgyllda beslag, höjd 78, 112x67 cm
Skiva med omfattande fanerskador, fanérskador, lagningar, nycklar saknas