Tallrik med erotisk dekor
2013-05-28
187985
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TALLRIK, porslin, Kina, 18/1900-tal, erotisk dekor i emaljfärger, diameter 18 cm
Nagg, brättet med nedslipning.