Vilhelm Holmgren akvareller
2013-05-29
187943
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): (8) Skärgårdsbilder, landskap, mestadels signerade, varierande mått