Vilhelm Holmgren olja
2013-05-28
187930
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Skärgårdsbild, monogramsignerad, olja på duk, 22x34 cm, oramad