Vilhelm Holmgren akvarell
2013-05-28
187924
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): Dam i rosa vid stranden, monogramsignerad VH, akvarell, 25x33 cm, oramad
Hål efter häftstift