Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-05-28
187922
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flygplan, signerad och daterad G Naylor -72, olja på duk, 48x69 cm
Dukskador i höger hörn