Vilhelm Holmgren akvarell
2013-05-28
187921
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): "Uppsikt", signerad V.Holmgren samt a tergo, akvarell, 33,5x22,5 cm
Beskuren signatur