Einar Jolin färglitografi
2013-05-28
187919
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOLIN, Einar (1890-1976): Gripsholms Slott, signerad Einar Jolin, 188/250, färglitografi, 36x45 cm