Vilhelm Holmgren olja
2013-05-28
187917
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HOLMGREN, Vilhelm (1863-1943): "Djurgården", monogramsignerad VH, olja på pannå, 22,5x26,5 cm, oramad