Bergère Louis XV-stil
2013-05-28
187905
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERGÈRE, Louis XV-stil, 1900-tal, betsad bok, träskuren dekor, stoppad sits samt ryggstöd klädd i rosa textil, lös sittplymå
Slitage