Bengt Fransson oljemålning
2013-05-28
187891
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Vila vid havet", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm