Kustmotiv
2013-05-27
187845
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv med båtar, bär signatur, olja på duk, 44x70 cm
Skador: Krackeleringar, färgbortfall