Oskar Bergman akvarell
2013-05-27
187803
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERGMAN, Oskar (1879-1963): Tallbevuxen bergknalle, signerad och daterad Oskar Bergman 1909, akvarell och täckvitt, 27x40 cm