Lindorm Liljefors oljemålning
2013-05-27
187786
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
LILJEFORS, Lindorm (1909-1985): Lyftande sjöfåglar, signerad och daterad Herrö Lindorm L. -76, olja på duk, 51x70 cm