Olle Nordberg oljemålning
2013-05-27
187783
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Möte vid väderkvarnen, signerad och daterad Olle Nordberg -56, olja på pannå, 55,5x45,5 cm
Pannå med mindre hål