Ellis Wallin oljemålning
2013-05-27
187781
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
WALLIN, Elis (1888-1972): "Fruktskålen", signerad och daterad Ellis Wallin -66, olja på duk, 46x38 cm