Klubbat för:
7 600 SEK
3 000 SEK
URNA, porslin, Meissen, 1900-tal, märkt i godset R. 61., delvis förgylld dekor, polykrom dekor av figurscener, höjd ca 40 cm
Lock saknas, fäste mellan urna och fot med lagning
187769
2013-05-27