Tekanna och kopp i korg
2013-05-27
187766
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TEKANNA med KOPP i korg, delvis porslin, Kina, 1900-tal, dekor i famille rose, korgens höjd 15 cm
Nagg