Severin Nilson oljemålning
2013-05-26
187718
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NILSON, Severin (1846-1918): Lantidyll med fjäderfä, signerad Severin Nilsson, olja på duk, 60x88 cm
Krackeleringar