Roland Svensson färglitografi
2013-05-26
187716
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Tornö Möja marsdag, signerad Roland S, 102/360, färglitografi, 40x30 cm