Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PEIDESTAL, 1 par, empire, träskurna delfiner, förgyllt med polerat guld och slagmetall, träsockel, skiva av trä med marmorimitation, höjd 81, 46x36 cm
Pastellage skador, sprickor
187705
2013-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här