Terrin med lock Kina
2013-05-26
187684
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TERRIN med lock, porslin, Kina, 1700/1800 tal, dekor i underglasyr blått, höjd 24 cm
Ej tillhörande lock, skador och nagg