Richard Wane oljemålning
2013-05-26
187653
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WANE, Richard (1852-1904): Kustmotiv med båtar, signerad R Wane, olja på duk, 31x50 cm