Gräddkanna bägare skrin silver
2013-05-26
187627
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
GRÄDDKANNA, BÄGARE, SKRIN, silver, skrin stämplat G.A Dahlgren, total vikt ca 406 g
Smärre skador på skrinet