Ellis Wallin oljemålning
2013-05-26
187590
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
WALLIN, Ellis (1888-1972): Motiv från Kastellholmen Stockholm, signerad och daterad Ellis Wallin 1927, olja på duk, 47x55 cm