Orientmatta semiantik
2013-06-01
187556
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, ca 201x147 cm
kortsida med mindre lagning, mindre spår av malskador, ställvis kraftigt slitage