Tallrikar Kina
2013-05-25
187492
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 4+2 st., porslin, Kina, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått samt famille rose, diameter 23-23,5 cm
Lagningar, sprickor, nagg