Robert Hemmings oljemålning
2013-05-26
187481
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HEMMINGS, Robert (USA/Frankrike, 1900-tal): "Clair de Lune ... preis de Chateau Thierry", signerad Hemmings, märkt Paris1939 på spännram, olja på duk, 38x46 cm