Ikoner 18/1900-tal
2013-05-26
187428
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IKONER, 2 st, 1800-tal resp 1900-tal, S:t Athanase samt Madonna med barnet, 17x12 cm resp 11x9 cm
Skador