Puderdosa Kirby
2013-05-26
187372
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
KIRBY BEARD & Co., puderdosa, sterlingsilver, Paris 1950-tal, kvadratisk, lockets ovansida med guillocherad, förgylld dekor, 7,5x7,5 cm, vikt inkl. spegel 144 g